GO BACK
    TO MENU

    Cześć, na imię mam Mateusz. Jako Wasz fotograf ślubny dbam o to, by nie przeoczyć żadnego elementu z Waszego dnia ślubu. Jestem wszędzie tam, gdzie wymaga tego moja obecność. Jestem profesjonalstą, fotografem ślubnym z dużym doświadczeniem. Specjalizuję się w reportażu, inspirując się przede wszystkim uznanymi fotografią dokumentalną. Kocham klasykę fotografii reportażowej, autorstwa między innymi Roberta Capa, czy Ernesto Bazan.

    15 listopada, 2020

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    10 września, 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    8 września, 2020

    Swaćba – słowiańska ceremonia ślubna

    13 sierpnia, 2020

    Sesja na Islandii zimą

    Browar Obywatelski w Tychach

    Browar Obywatelski w Tychach to miejsce z ciekawą historią, położony w dogodnej lokalizacji. W XIX wieku rozpoczętu tu produkcję piwa. Aktualnie na terenie browaru znajduje się park technologiczno – naukowy oraz szeroko pojęta gastronomia. Browar Obywatelski to doskonałe miejsce do organizacji przyjęcia weselnego. Tym bardziej gdy bierzemy pod uwagę to, że miejscem są industrialne wnętrza ponad stuletniego browaru.

    Wesele Browar Obywatelski

    Wesele Browar Obywatelski . Jeśli bliska Wam jest industrialna estetyka wnętrz, a także szukacie nietuzinkowego miejsca na mapie województwa Śląskiego, to myślę że trafiliście w jedno z najlepszych miejsc do zorganizowania swojego przyjęcia ślubnego. W czerwonych cegłach loftowych budynków z ponad stuletnią historią zmieści się maksymalnie 200 osób. Kadra zarządzająca tym miejscem pomoże Wam zaplanować wesele w najdrobniejszych szczegółach

    Browar Obywatelski zdjęcia ślubne

    Browar Obywatelski zdjęcia ślubne. Biorąc pod uwagę zmieniające się trendy w branży ślubnej myślę, że w tej restauracji zorganizujecie nowoczesne przyjęcie weselne. Czasy sterylnie białych sal z gipsowymi aniołkami już mijają. Biorąc pod uwagę naszą śląską tradycję wnętrza takie jak to stanowić będą ponadczasowe tło dla Waszych zdjęć ślubnych. Reportaże które wykonuję skupiają się przede wszystkim na ludziach. Tło jednak jest także bardzo ważne, pokazuje Wasze gusta, Waszą estetykę. No i Browar Obywatelski jest niesamowicie fotogeniczny! Gdybyś chciał się dowiedzieć czegoś więcej o tym, co mogę Wam zaoferować PISZ ŚMIAŁO!

    Opinie Browar Obywatelski

    Opinie Browar Obywatelski ma bardzo dobre. Zasługą są ciekawe, industrialne wnętrza, doskonała kuchnia oraz bardzo dobra lokalizacja. Ocena 4,5 przy prawie tysiącu głosów w wyszukiwarce Google jest tego najlepszym dowodem. Browar Obywatelski to nie tylko historia i loftowe budynki, to także najlepsze miejsce w Tychach na zorganizowanie różnego rodzaju eventów.

    Gdzie wesele w Tychach?

    Gdzie wesele w Tychach? Wybór jest oczywisty. Piękne, designerskie wnętrza w budynkach z długą historią to bardzo dobry wybór. Dodać do tego miłą obsługę, bardzo dobrą kuchnię oraz dogodną lokalizację i próżno szukać dalej. Jeśli potrzebujecie więcej informacji o tym miejscu, lub o moim stylu fotografowania, piszcie śmiało!

    Browar Obywatelski w Tychach 10
    Browar obywatelski w Tychach