GO BACK
    TO MENU

    HISTORIE

    Wasze historie:
    Zapraszam do zobaczenia kilku wybranych przeze mnie reportaży ślubnych.

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    Swaćba – słowiańska ceremonia ślubna

    Sesja na Islandii zimą

    Stodoła u Jojo / Ślub humanistyczny

    Wesele w Zacisze Anny Korcz / Ślub pod Warszawą

    Wesele w Dworze w Tomaszowicach / Reportaż ślubny Kraków

    Wesele w stodole / Ślub w Tatrach

    Sesja ślubna w Hallstatt

    Sesja ślubna na Islandii / Kasia & Jakub

    Hotel Stary w Krakowie

    Nietypowa sesja narzeczeńska / Cosmos Muzeum

    Reportaż ślubny - Dokumentalna fotografia ślubna

    Opowiem Wam jak powstają Wasze historie ślubne. Reportaż to doskonały sposób na uwiecznienie dnia ślubu. Jestem z Wami byście mieli wgląd także na to, co działo się za Waszymi plecami. Jak pewnie widzicie po moich wpisach na blogu jest to materiał dynamiczny, ale i statyczny. Często zabawny, ale i wzruszający.

    Będziecie na tych zdjęciach Wy, Wasi najbliżsi, ale także i goście którzy czynnie z Wami przeżywali ten dzień. Fotografia jest doskonałym narzędziem do tego by tworzyć wspaniałe wspomnienia z dnia ślubu.

    Dążę do tego, by jedno zdjęcie przedstawiało niekoniecznie tylko jedną sytuację. Podczas gdy dzieje się coś na pierwszym planie staram się, by było również coś i na drugim. Taką fotografię możemy czytać jak książkę. Także zdjęcie potrafi być także bogate w treść. Gdy dodać do tego wartość sentymentalną mamy coś, do czego można wracać i za kilkadziesiąt lat. I nawet wtedy będzie w Was wzbudzać te emocje, które czuliście w dniu ślubu.

    W fotografii ślubnej inspirują mnie przede wszystkim eseje o tematyce fotograficznej oraz albumy wydawane przez uznane i szanowane agencje fotograficzne. By nie ograniczać się tylko do jednego medium uwielbiam wracać do klasyki kina. W takim filmie często każdą pojedyńczą stopklatkę można wydrukować i powiesić na ścianie. Inspiruje mnie także muzyka, też tak masz?

    Przede wszystkim jednak inspiruje mnie świat. Kocham być w nowych miejscach, próbować nowych zapachów, nowych dźwięków. Będąc w naturze lubię czuć potęgę przyrody. 

    Wszystko to składa się w jedną całość która popycha mnie w kierunku dalszego rozwoju fotograficznego, a co za tym idzie – coraz lepszym materiałom, które dostają ode mnie pary młode.