fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Industrialna sesja narzeczeńska

    Dolne Witkowice

    Sesja industrialna w Dolní Vítkovice Kristiny i Michała to moja pierwsza sesja w takich klimatach. To niezwykłe miejsce znajduje się Nieopodal granicy, pod miastem Ostrawa. Zwykle stroniłem od tych miejsc zdecydowanie lepiej czując się w naturze, a najbardziej w górach jak podczas sesji w Hallstatt czy na Islandii. Tak czy inaczej od lat najmłodszych lubowałem w klimatach steampunk w literaturze, filmie czy grach więc pomysł Kristiny bardzo mi się spodobał. Nie ukrywam że jechałem pełen obaw czy sobie z tym poradzę biorąc pod uwagę spodziewanych turystów no i zupełnie inną atmosferę tego miejsca, lecz gdy dotarliśmy na miejsce zakochałem się w nim i wszelkie obawy odeszły w niebyt.

    Nietypowa sesja narzeczeńska

    Kristina i Michał byli już tam wcześniej więc zdałem się na nich jeśli chodzi o wybór miejsc, lecz wierzcie mi, gdzie nie spojrzycie jest coś wartego uwagi. O parze nie muszę wiele mówić. Na zdjęciach możecie zobaczyć że mimo braku doświadczenia przed obiektywem poradziła sobie mistrzowsko… Będąc tylko sobą, obdarowując się uczuciem jakby jutra miało nie być. Nie jestem fanem pozowania rodem z Bollywood więc stawiam na maksimum swobody. Fotograf ślubny Łódź. Industrialna sesja narzeczeńska w Dolne Witkowice.

    Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej?

    Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej? Nie trzeba!

     

    Kristina, Michał! Do zobaczenia niebawem na Waszym ślubie!

    O miejscu możecie poczytać TU.

    Industrialna sesja narzeczeńska

     

    sesja slubna dolni vitkowice Industrialna sesja narzeczeńska fotograf slubny lodz sesja poslubna w czechachFotograf ślubny Łódź