GO BACK
    TO MENU

    Cześć, na imię mam Mateusz. Jestem profesjonalnym fotografem ślubnym. Specjalizuję się w reportażu, inspirując się przede wszystkim uznanymi agencjami fotograficznymi takimi jak Magnum, czy VII. Kocham klasykę polskiej fotografii autorstwa między innymi Zofii Rydet, Tomasza Tomaszewskiego czy Bogdana Dziworskiego.
    Jako fotograf ślubny dbam o to, by nie przeoczyć niczego z Waszego dnia ślubu. Jestem zawsze tam, gdzie wymaga tego moja obecność.

    15 listopada, 2020

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    10 września, 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    8 września, 2020

    Swaćba – słowiańska ceremonia ślubna

    13 sierpnia, 2020

    Sesja na Islandii zimą

    Leśna Perła w Rybniku

    Leśna Perła w Rybniku jest zdecydowanie jednym z najciekawszych miejsc do zorganizowania wymarzonego wesela. Leśna Perła leży w kameralnym miejscu z dwóch stron otoczona lasem. Nie jest to typowa sala bankietowa pełna bieli i gipsowych aniołków. Miejsce to ma coś w sobie. Tak w środku, tak i na zewnątrz nawet dzieci znajdą coś dla siebie. Mnie osobiście zdarzy się gdy tu fotografuję grać z parą młodą oraz gośćmi w piłkarzyki!

    Wesele Leśna Perła

    Wesele . W tym miejscu istnieje również możliwość organizacji ceremonii ślubnej w lesie, nieopodal restauracji. Doskonale przygotowane miejsce wraz z miejsce dla pary młodej oraz urzędnika, a także ich gości. Wiele par młodych marzy o złożeniu sobie przysięgi w podobnych okolicznościach. Przyjęcie ślubne w tym miejscu to także gwarantowana dobra zabawa. Panuje tu po prostu niepowtarzalny klimat, za którego stworzenie odpowiada Magda, z którą rozmawiać będziecie o organizacji Waszego przyjęcia.

    Leśna Perła zdjęcia ślubne

    Leśna Perła zdjęcia ślubne. Możecie mi wierzyć na słowo że miejsce to będzie tworzyć doskonałe tło dla Waszego reportażu ślubnego. Oczywiście otoczenie to sprawa drugorzędna jeśli chodzi o dobry reportaż ślubny, gdyż taki skupia się przede wszystkim na ludziach. Niemniej jednak stanowi doskonałe uzupełnienie, swoiste tło wydarzeń. Warto zadbać o cieszącą oko estetykę. Myślę, że doskonale sprawdziłbym się jako Wasz fotograf, gdyż bardzo dobrze znam to miejsce. Jeśli chcielibyście się czegoś więcej ode mnie dowiedzieć PISZ ŚMIAŁO!

    Opinie Leśna Perła

    Opinie Leśna Perła. Miejsce to cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Zasługą jest przede wszystkim dobra kuchnia, bardzo miła obsługa, i lokalizacja. Nie często także sale weselne posiadają tak urokliwe otoczenie. Nie w sposób przyczepić się do czegokolwiek. Zresztą, możecie sami sprawdzić TU.

    Gdzie wesele w Rybniku?

    Gdzie wesele w Rybniku? Na to pytanie już chyba odpowiedziałem. Sam mogę szczerze polecić. Nie znam wielu miejsc z podobnym klimatem jak w tym miejscu. Jeśli chcielibyście zobaczyć przykładowy ślub piszcie śmiało, odpowiem na wszystkie pytania drogą mailową, telefonicznie lub na spotkaniu przy kawie. Jeśli chcielibyście porozmawiać najpierw z Magdą, która jest menadżerem tego miejsca, to znajdziecie link TU.