GO BACK
    TO MENU

    Sesja nad morzem, prawie.

    Lenka & Michał

    Sesja nad morzem, prawie… to sesja rocznicowa Lenki i Michała. Prawie nad morzem, gdyż musieliśmy porzucić szalony pomysł wyjazdu ze Śląska wcześnie rano i skorzystać z namiastki – sesja odbyła się na Pogorii.

    Zaczynaliśmy w lesie bukowym, gdzie bardzo wiele dobrego usłyszałem na temat książki “Sekretne życie drzew” której autorem jest Peter Wohlleben. Para, która przewróciła mój świat do góry nogami, która spowodowała że straciłem jakąkolwiek kontrolę nad przebiegiem sesji. Na plus!

    Olśniło mnie, że im mniej ingeruję w przebieg takiej sesji tym bardziej para na tym korzysta. Swoboda równa się naturalność. Fotografowałem dla tej pary z okazji 15 lat po ślubie, i życzę im wielokrotności tego stażu. Ludzie wręcz stworzeni dla siebie.

    Michała Czerneckiego pewnie znacie z telewizji? Mnie olśniło dopiero po czasie ponieważ od telewizji raczej stronię. Zapewne wielu z Was lubi jego role w wyświetlanym w telewizji serialu Diagnoza. Ogrom miłych słów które od nich dostałem, przede wszystkim to że w końcu widzą na swoich zdjęciach siebie, takich jakimi są na codzień. Najlepszy komplement jaki usłyszałem dotychczas. Fotografia ślubna Kraków – Dobrowolski Weddings.

    Miłego oglądania!

     Sekretne zycie drzew peter wohlleben sesja poslubna w bukowym lesie sesja poslubna w sloneczna pogode sesja poslubna w lesie jesienia Michal czernecki mieszka w bedzinie Michal Czernecki ze swoja zona Michal czernecki wojna polsko-ruska sesja nad morzem sesja poslubna nad morzem wesola sesja poslubna nad morzem aktor michal czernecki serial diagnoza