fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 – Dobrowolski Weddings

    Wszystkie tegoroczne reportaże ślubne zostały oddane więc nadszedł czas na podsumowanie mojego trzeciego sezonu. W tym roku pracowałem (z przyjemnością!) na prawie trzydziestu ślubach. Część z Was pewnie pamięta że chciałem ograniczyć ilość zleceń, lecz nie miałem serca odmówić czego nie żałuję.

    Ograniczenie ilości miało wziąć się z powiększenia rodziny – w naszym życiu pojawiły się bliznięta. Marysia i Piotrek w połączeniu z Turbo Anią to już taka mieszanka że klękajcie narody! Nie wiem jakim cudem dotrwałem do końca roku cierpiąc na chroniczny brak czasu i ciągłe niewyspanie.

    Teraz już wiem czemu tajne służby jako jedną z tortur stosują przerywany sen. W tym wszystkim są nawet plusy, ale czasu by mi nie starczyło by to wszystko opisać. Niemniej jednak jest to, i była dla mnie i dla żony ogromna próba cierpliwości i wytrzymałości.

    Podsumowanie roku fotografia ślubna

    Czemu tyle o dzieciach piszę? Ano temu, że z uwagi na ten chaos często zaniedbywałem kontakty z parami. Nie chciałbym by pomyśleli że kończąc zlecenie zapominałem o nich. O nie! Każdy jeden ślub był wspaniały. Bywałem w miejscach różnych – od stodoły w sielskich klimatach po pałacach w stylu glamour.

    Ja jako fotograf ślubny spotkałem pary o różnym wieku, o różnych zainteresowaniach, zajmujących się w życiu wieloma ciekawymi rzeczami jeśli o życie zawodowe chodzi. Nie zapominając oczywiście o reszcie ludzi którzy aktywnie w tym dniu uczestniczyli – to był dla mnie zaszczyt poznać Was, i często zamienić choć parę słów. Byłem również świadkiem wielu wzruszeń, radości i szalonych emocji.

    Jaki był ten sezon ślubny?

    Jako fotograf ślubny pracowałem najczęściej w małopolsce i okolicach. Często również w Warszawie, Wrocławiu i wielu innych miejscach. Dla mnie ten rok był przede wszystkim inspirujący. Z każdego ślubu wyniosłem coś nowego, czy to w kwestii życia rodzinnego, czy życia zawodowego. Wyciągnąłem również wnioski z każdego tego dnia, i na pewno wdrożę trochę zmian na przyszły rok. Jedną z istotnych zmian to zmiana sprzętu na którym pracuję.

    Niestety na krótką chwilę zmuszony jestem pożegnać się z systemem Leica by sfinansować nowy sprzęt na przyszły rok by nieco usprawnić workflow (im dzieci starsze tym czasu coraz mniej). Padło na Sony, z którym to parę chwil wystarczyło bym zdążył się polubić. Podjąłem również decyzję by ograniczyć ilość ślubów do dwudziestu pięciu. Wolne terminy w kalendarzu wciąż są więc piszcie śmiał

    Fotograf ślubny

    W okresie zimowym na pewno pojawi się na blogu parę nowości. Nie zdążyłem opublikować jeszcze wielu materiałów z tego roku. Na tą chwilę muszę odłożyć pracę na dalszy plan i skupić się na rodzinie, w między czasie również edukując się. Chcę wciąż i wciąż rozwijać się w kwestii reportażu, czym mam nadzieję oddawać przyszłym parom młodym jeszcze lepsze zdjęcia.

    Reasumując – Dziękuję, ogromnie! Wszystkim Wam których spotkałem w tym roku. Z nadzieją spoglądam w przyszły rok, zapowiada się równie pięknie! Najlepsze zdjęcia ślubne 2019 – Dobrowolski Weddings.

    .

    P.S. Jeśli ktoś jest ciekaw jak wyglądał poprzedni rok – zapraszam do PODSUMOWANIA!

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2019

    .

     

    Fotografia ślubna Małopolska Kraków i okolice

     

    13 COMMENTS

    Świetne oko, kapitalne kadry i mnóstwo emocji. Kapitalnie się to ogląda

    MOC! Dużo świetnej, reporterskiej pracy! Oglądałam z ogromną przyjemnością. :)

    Obejrzałem z przyjemnością! Jesteś jednym z niewielu fotografów w Polsce, których cenię za mocny reportaż. Masz we mnie fana :)

    Dobry rok, dobre reporterskie spojrzenie na świat ! Tak trzymaj.

    Mistrzowskie oko reportażysty! Bardzo mi się podoba <3

    Szanuję ogromnie to, jak prawda reportażu i mocny realizm miesza się z subtelnością i to w idealnych proporcjach. Gratuluję świetnego wyczucia i czułego oka :)

    Wow, stary! Piękny zestaw ślubnych perełek. Tyle reportażowego mięsa! Kocham ❤️

    Widać miałeś świetny rok! Bardzo fajne kadry i to nie tylko mięcho ;)

    Znakomite zdjęcia. Dzieje się tak tyle że czasami człowiek myśli czy ja chodzę ba te same wesela co ty! Jest dynamika, odwaga ale i czułość. Brawo!

    Masz tutaj naprawdę świetne klatki – widać że nie leniuchowałeś – brawo za odwagę i konsekwencję w poszukiwaniu tego co na pierwszy rzut oka nie istnieje.

    Zdjęcia ślubne z najwyższej półki. Gratuluję!

    Każe zdjęcie przykuwa uwagę na chwile, o to chodzi !! Gratki

    Udany rok. Świetne zdjęcia ślubne !

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *