fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Najlepsze zdjęcia ślubne

    Miniony rok był dla mnie niesamowicie intensywny. Wykonałem 38 reportaży ślubnych oraz prawie tyle samo sesji poślubnych oraz narzeczeńskich. Przejezdziłem Polskę wzdłuż i wszeż, wylądowałem również 300 metrów od białoruskiej granicy, co skutkowało ogromnym rachunkiem za telefon ;)

    Best of 2018

    Miałem przyjemność zwiedzić wiele pięknych miejsc podczas tworzenia sesji poślubnych i narzeczeńskich – między innymi Islandię, Czechy, Słowację oraz Austrię często kilkukrotnie. Różnice wzniesień wynosiły nawet 3000 m. n.p.m. Niestety nie wypaliły plany wejścia na Mont Blanc z Manuelą i Adamem, lecz spotkało mnie coś lepszego – narodziny blizniąt.

    Dobrowolski Weddings

    Zostałem kilkukrotnie wyróżniony na stronach takich jak Lookslikefilm zrzeszających fotografów z całego świata a nawet zdjęcie mojego autorstwa pojawiła się w książce Michała Czerneckiego – “Wybrałem Życie.

    Jednak to co cieszy mnie najbardziej to możliwość poznania tak wielu niesamowitych par oraz ich rodzin, przyjaciół. Wiele z tych par jest ze mną do dziś, i wierzę, że te znajomości będą trwać wiecznie.

    Fotograf ślubny Kraków

    Same świetne wybory! Twoje pary świetnie wybrały Ciebie a Ty świetnie wybrałeś kiedy nacisnąć spust migawki i co nam tu potem pokazać! Gratuluję :)

    Świetny rok, rewelacyjne kadry – nie trzymaj poziomu idź dalej bo Twój sufit nie ma limitu !

    Widać, że to był dobry rok. Fajne zestawienie bo z reporterskim pazurem. Bezkompromisowe niektóre klatki. Zazdroszczę!

    Sztos Panie! :) Takie zdjęcia chce się oglądać. Świetny fotograf, niezwykła osobowość.
    Do przyszłych par – rezerwujcie terminy, póki są ;)

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *