GO BACK
    TO MENU

    Nietypowa sesja narzeczeńska

    Nie lubię wpadać w rutynę. Jest niezdrowa i zatrzymuje człowieka w rozwoju. Przede wszystkim jest nudna, a ja nudy nie lubię. W przypadku fotografii myślę że w rutynę ciężko wpaść biorąc pod uwagę to, że najczęściej pary się zmieniają. Co za tym idzie zmienia się więc i sposób pracy, podejścia do drugiego człowieka. Jedni czują się przed obiektywem jak urodzeni modele, inni zdjęć nie znoszą (jak ja!).
    Z Edytą i Dominikiem poznaliśmy się w zeszłym roku na ślubie jej siostry. W ostatni weekend spotkaliśmy się przy okazji mojego pobytu w stolicy i postanowiliśmy wykorzystać ten czas kreatywnie. Fotografowana para należy do tych, które zdjęć nie lubią, więc postawiliśmy raczej na zabawę. Zaczęliśmy w pobliżu Warsaw Spire, ale szybko doszliśmy do wniosku, że w takich temperaturach to nic przyjemnego wałęsać się po mieście ze słońcem w zenicie.

    Cosmos Muzeum w Warszawie

    Cosmos Muzeum w Warszawie długo znajdował się na mojej liście życzeń. Tutaj wrócę do tematu wpadania w rutynę. Mimo tego że spotykam ciągle nowych ludzi i ciężko w nią wpaść, to przydaje mi się czasem sprobowanie czegoś nowego. Czuję się dobrze praktycznie wszędzie, czy to Islandia, czy sesje w naturze (te góry mnie kiedyś wykończą, poczułem pierwszy raz po sesji na Rysach), ale także i w mieście które potrafi być niesamowicie fotogeniczne. W kosmosie jednak jeszcze nie fotografowałem! Ilość barw, światło, efekty, wszystko to zrobiło na mnie i na parze niesamowite wrażenie. Doskonale wpisało się to wszystko w nasze oczekiwania względem miejsca. Prawie godzinę odstania w kolejce przy trzydziestostopniowym upale tylko spotęgowało zdolność odczuwania będąc blisko udaru słonecznego, haha!

    Nietypowa sesja narzeczeńska

    Nietypowość tej sesji nakreśla miejsce. Edyta i Dominik doskonale odnaleźli się w tych okolicznościach. I ja także, poczułem świeżość i chęć pójścia o krok dalej. Biorąc pod uwagę wszystko powyższe bawiliśmy się doskonale. Niestety tylko chwilę chcąc zrobić miejsce dla kolejnych w kolejce do zobaczenia tego ciekawego miejsca. Chwilę, ale intensywnie. Podzielcie się koniecznie wrażeniami po zobaczeniu materiału, który dla Was przygotowałem!
    .

    Nietypowa sesja narzeczeńska

    12 COMMENTS

    Po prostu kosmos. Ta sesja pobudza do kreatywność.

    Fajnie, nietypowo , kolorowo ! DObrze zobaczyć coś kompletnie innego ! props :)

    Fajnie, lekko! Dobra sesja.

    Kusama – moja totalnie ulubiona artystka. To ten klimat <3

    Genialna sesja i piękni modele ❤️❤️❤️

    Coś nowego, coś świeżego. Pomysł wykorzystania miejsca super, zdjęcia pierwsza klasa :)

    Jednym słowem: KOSMOS!
    wyszło genialnie, gratulacje :D

    To jest sztuka. Cudowna sesja

    Wow, fantastyczny klimat :) Świetna robota!!

    Świetne zdjęcia! Naprawdę nietypowa sesja :)

    ŚWIETNA, ŚWIEŻA I NIEBANALNA SESJA ZDJĘCIOWA! EKSTRA!

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *