GO BACK
    TO MENU

    O MNIE

    MATEUSZ DOBROWOLSKI

    Na imię mam Mateusz. Mąż Agnieszki, ojciec trójki reaktorów nuklearnych – Ani, Marysi i Piotrka. Odkąd zostałem tatą nie dziwi mnie fakt, że zwierzęta czasem pożerają swoje młode. Kocham czarny humor oraz ironię. Nim zacząłem fotografować byłem górnikiem, szczęśliwie ten etap mam już za sobą. Kocham stary film i dobrą książkę. Muzykę również – od klasycznej po street punk. Czasem chciałbym żyć w latach sześćdziesiątych. Najlepiej czuję się w górach, lecz uwielbiam również życie w mieście choć jest dla mnie ciut za głośne. Kocham dokumentować życie kreatywnie, oprócz fotografii ślubnej zajmuję się również ‘streetem’, oraz fotografią rodzinną.
    Jako fotograf ślubny mogę nazwać się reportażystą. Inspiruję się w większości agencjami fotograficznymi Magnum oraz VII. Staram się nie pozować par, nie ustawiać, lecz jednocześnie służę pomocą w tym dniu.
    Moje zdjęcia wyróżniane były w wielu miejscach w kraju i za granicą, między innymi w:
    Insider,
    Bored Panda,
    DyiPhotography,
    This is Reportage,
    Looks Like Film,
    You Rock Photographers,
    i wielu innych.

    Nie lubię mówić o sobie, lecz jest to szalenie ważne byśmy dobrze poznali siebie nawzajem. Nie będziemy przecież w dniu Waszego ślubu traktować się jak osoby obce.

    DOBROWOLSCY