GO BACK
    TO MENU

    Offroadowa sesja narzeczeńska

    Sabina & Marek

    Offroadowa sesja narzeczeńska Sabiny i Marka miała miejsce gdzieś w Beskidzie Żywieckim. Gdy spotkaliśmy się przy okazji omawiania naszej współpracy na ich ślubie powiedzieli mi, że chcieliby także spotkać się ze mną na sesji narzeczeńskiej z której to zdjęcia mogliby użyć jako element dekoracji w ich wielkim dniu.

    Offroad w lesie

    Pomysł na to jak miała by ta sesja wyglądać była jak na to co dotychczas widziałem dość niestandardowa, gdyż miał być to offroad w górach blisko związane z ich pasją. Tego dnia nie wstałem z jakimś wybitnie dobrym nastawieniem na wykonanie jakiejkolwiek sesji. Dłuższy czas zapowiadana była gorsza pogoda, no i troje małych dzieci potrafi człowieka dość mocno wykończyć, szczególnie nocami… Nic no, spakowałem się, sprawdziłem baterie, karty. Wziąłem ze sobą jak to zwykle w góry zestaw odzieży nie do zdarcia i… offroad w lesie

    Sesja w Beskidach

    Spotkaliśmy się w Żywcu, skąd ruszyliśmy do punktu z którego startowaliśmy już z sesją. Poruszaliśmy się samochodem Suzuki Samurai (już na mojej liście życzeń, haha!), i już po chwili utopiliśmy się w błocie. Wtedy dotarło do mnie czemu Sabina poprosiła mnie o ciuchy trochę mniej wyjściowe… Używając lin oraz wyciągarki łapaliśmy się czego popadnie by auto wyciągnąć.

    Nietypowa sesja narzeczenska

    Najlepszy dla mnie moment to chwila gdy próbowaliśmy przejechać przez rzekę. Nie udało się, i spędziliśmy w tym miejscu może ze dwie godziny. Czasem maczetą musieliśmy torować sobie drogę gdy zatrzymywaliśmy się przed przewróconym drzewem. Gdy było większe oczywiście musieliśmy w inny sposób torować sobie drogę. Nietypowa sesja narzeczenska

    Offroad w górach

    Offroad w górach. Zabawa przednia, jak na parę godzin sesji nie czułem nawet odrobiny zmęczenia. Jak na takie warunki nawet sprzęt fotograficzny nie zawiódł i dzielnie dokumentował ze mną to wydarzenie aż do zmroku. Na tej sesji użyłem oczywiście Leica Q oraz Nikon d750.

    Jeśli chcecie zobaczyć również inne sesje mojego autorstwa, tym razem poślubne, zapraszam do Hallstatt lub na Islandię.

    .

    offroadowa sesja narzeczeńska

    ONE COMMENT

    Git ! moc Energia Amfe*****a ! Obróbka nawet siadła :p

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *