GO BACK
    TO MENU

    Cześć, na imię mam Mateusz. Jestem szczęśliwym mężem oraz tatą Ani, Marysi i Piotrka. Zajmuję się fotografią ślubną. Nim zostałem fotografem pracowałem sześć lat jako górnik w kopalni węgla kamiennego. Kocham starą muzykę i film, która ma niesamowite przełożenie na mój styl fotografowania. Jeśli szukacie niebanalnego reportażu ślubnego, to myślę że dobrze trafiliście. Zobaczcie kilka reportaży które dla Was przygotowałem:

    10 września, 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    12 sierpnia, 2020

    Nietypowa sesja narzeczeńska / Cosmos Muzeum

    1 października, 2019

    Stodoła u Jojo / Ślub humanistyczny

    1 września, 2019

    Wesele w Zacisze Anny Korcz / Ślub pod Warszawą

    Owczarnia w Węgierskiej Górce

    Owczarnia w Węgierskiej Górce zaskoczy Cię wyjątkowością i nieszablonowością. Jest to drewniana stodoła nieopodal Żywca, w urokliwej miejscowości Węgierska Górka. Owczarnia służyła celom gospodarczym ponad 50 lat. Do niedawna zimowało w niej nawet tysiąc owiec. Od niedawna miejsce to funkcjonuje jako doskonałe miejsce do organizacji wymarzonego ślubu. W takich miejscach jak to panuje swobodna, naturalna atmosfera – idealna do organizacji przyjęcia w stylu boho, lub rustykalnym.

    Wesele w Owczarni

    Wesele w Owczarni będzie wymarzonym dla par młodych, które chciałyby zorganizować swoje przyjęcie w stylu rustykalnym oraz boho. Ponad pięćdziesięcio letnia stodoła posiada niesamowity urok. Jest to niewątpliwie również zasługa otoczenia, miejsce to znajduje się w Beskidzie Żywieckim, jednym z moich ulubionych kierunków górskich wędrówek. Owczarnia oferuje miejsce do wynajęcia na wyłączność oraz umożliwia ustalenie menu skrojonego na potrzeby pary młodej. Atutami są również klimatyczne oświetlenie, duża powierzchnia mieści do dwustu gości. Zewnętrzna strefa chillout oraz duży parking to niewątpliwe atuty.

    Owczarnia zdjęcia ślubne

    Owczarnia zdjęcia ślubne. Sielska, naturalna atmosfera tego miejsca to doskonałe tło dla Waszego przyjęcia. Jest również gwarantem tego, że stanowić będzie niesamowite uzupełnienie Waszych zdjęć ślubnych. Ja jako reportażysta ślubny uwagę swoją skupiam przede wszystkim na ludziach. Z doświadczenia wiem, że w podobnych przybytkach przyjęcia wyglądają zupełnie inaczej niż w miejscach typowo glamour. Para nie skupia się na przesadnym organizowaniu najmniejszej drobnostki gościom, a skupia się przede wszystkim na dobrej zabawie. To jest ogromny przywilej! Dodając wizualne aspekty jest to gwarant wspaniałego, dynamicznego, oraz pełnego dobrych emocji reportażu ślubnego.

    Opinie o Owczarni

    Opinie o Owczarni. Miejsce to cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Choć nie jest ich wiele bo miejsce jest stosunkowo nowe, to świadczą o wyjątkowości tego miejsca. Nie ważne czy na portalu google, czy na facebooku – opinie ludzi którzy mieli przyjemność tam być z pewnością utwierdzą Was w przekonaniu, że zainteresowało Was odpowiednie miejsce do organizacji tego wydarzenia.

    Gdzie wesele w okolicach Żywca?

    Gdzie wesele w okolicach Żywca? Wybór jest prosty! Jeśli marzycie o weselu w górach, w stodole, i chcielibyście zorganizować przyjęcie w stylu rustykalnym lub boho – nie musicie dłużej szukać. Miejsce zachwyci Was swoim klimatem, i pozwoli przeżycie tego dnia na pełnym luzie. Pamiętajcie o dobrej oprawie muzycznej, oraz o odpowiednim fotografie ślubnym. Jeśli chcielibyście poznać mnie osobiście, to skontaktujcie się proszę ze mną używając formularzu kontaktowego na mojej stronie. Czekam na wiadomość od Was!

    Owczarnia w Węgierskiej Górce 10
    Owczarnia w Węgierskiej Górce