GO BACK
    TO MENU

    PORTFOLIO

    Portfolio

    REPORTAŻ ŚLUBNY

    Reportaż ślubny który wykonuję jest swego rodzaju dokumentowaniem tego dnia. Szukam wielkich historii nawet w najdrobniejszych chwilach na każdym etapie dnia ślubu. Mam na to tylko chwilę, ułamek sekundy więc intensywnie pracuję, szukam, obserwuję. Jestem niejako świadkiem tego wydarzenia. Fotografia ślubna w moim wykonaniu koncentruje się na ludziach, starając się stworzyć trwałe wspomnienia z  humorem, życiem i atmosferą która dokładnie odzwierciedli ten wielki dzień oraz ludzi w nim uczestniczących. Nie musi być to kolejna tendencyjna fotografia ślubna, nie podążam utartymi schematami. Skupiając się na Was i Waszych bliskich potrafię mieć zupełnie inny materiał od każdego poprzedniego sfotografowanego ślubu. Twoje zdjęcia będą pokazywać relacje między Wami, rodziną i przyjaciółmi. Będą pokazywać spontaniczne, nieprzewidywalne, piękne, czasem śmieszne historie, które znajdę wokół Was. Twoje zdjęcia ślubne powinny być jak wydruki twoich wspomnień. Dodatkowo chcę, byście przeżyli ten dzień w obecności fotografa ślubnego, który nie będzie w ten dzień ingerował, ale będzie dla Was wsparciem gdy będzie taka potrzeba. Reportaż ślubny.


    SESJA ŚLUBNA

    Wykonywałem sesje poślubne w kraju jak i za granicą. Miałem przyjemność być z parą młodą w takich miejscach jak Islandia, Alpy po niemieckiej oraz austriackiej strony, a także w Tatrach, gdzie z parą zdobyłem Rysy. Sam wiem będąc po ślubie jak stresujący może być obiektyw więc staram się jak mogę by przede wszystkim rozluznić atmosferę.
    Fotografuję raczej dynamicznie aniżeli statycznie tłumacząc na samym początku sesji w jaki sposób będziemy pracować. Ponoć potrafię poradzić sobie z każdym typem człowieka, i nawet najbardziej oporni mówią, że nie sądzili że wydobędę z nich takich romantyków ;) Spodobały Ci się moje prace? Napisz! Fotografia ślubna Kraków – Dobrowolski Weddings. Sesja ślubna

    Napisz do mnie jeśli zainteresowały Cię moje zdjęcia. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania!    Zapraszam również na kilka wybranych przeze mnie reportaży ślubnych!

    15 listopada, 2020

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    10 września, 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze