GO BACK
    TO MENU

    Przyjęcie weselne pod Warszawą

    Wesele na luzie

    Przyjęcie weselne pod Warszawą Emilki i Rafała. Z czego ta miejscowość słynie nie wiem, ale ponoć można porozmawiać ze sobą stojąc na przeciwnych krańcach miasta ;) Wesele na luzie

    Gdy dotarłem w piątek na miejsce po bardzo długiej podróży spotkałem się z ciepłym przyjęciem pary młodej oraz ich gości którzy tak jak Emilia z Rafałem mieszkają w większości w Trójmieście. Po krótkim briefingu i bezalkoholowym piwie rozeszliśmy się do siebie. No i nadszedł ten… Naturalne przyjęcie weselne.

    Naturalne przyjęcie weselne

    Ten dzień nie pozwolił mi choć na chwilę zwolnić tempa (Podobnie jak na ostatnim zleceniu które można zobaczyć TU). Poważnie, od samych przygotowań gdzie marzyłem o tym by w cudowny sposób rozmnożyć się w dziesiątki Dobrowolskich by być wszędzie i wszystko złapać po moment w którym finalnie zamykałem już oczy w łóżku. Jak powinien wyglądać dzień ślubu?

    Jak powinien wyglądać dzień ślubu?

    Uwielbiam gdy tak to wygląda, gdy ludzie nie traktują mnie jako wykonawcy jedynie a jakoś tak po środku między gościem a tym panem od zdjęć. Zero krępacji, pełna naturalność i wspaniała zabawa. Ciekawe rozmowy, a po skończeniu pracy i wspólne piwo. Wracając te 600 kilometrów całą drogę prawie uśmiechałem się pod nosem wspominając! Fotograf ślubny Warszawa.

    Dziękuję!

    .

    Suknia: Daniela di Marino

    Garnitur: Joop

    Zespół: Mega Band

    Fotobudka: Czarbox

    Przyjęcie weselne pod Warszawą

    Fotograf ślubny Warszawa

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *