GO BACK
    TO MENU

    Sesja na rocznicę ślubu

    Michał Czernecki z żoną Lenką

    Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki, jego wspaniałej żony. To sesja rocznicowa Lenki i Michała. Prawie nad morzem, gdyż musieliśmy porzucić szalony pomysł wyjazdu ze Śląska wcześnie rano i skorzystać z namiastki – sesja odbyła się na Pogorii.

    Zaczynaliśmy w lesie bukowym, gdzie bardzo wiele dobrego usłyszałem na temat książki “Sekretne życie drzew” której autorem jest Peter Wohlleben. Michał Czernecki z żoną Lenką przewrócili mój świat do góry nogami, która spowodowała że straciłem jakąkolwiek kontrolę nad przebiegiem sesji. Na plus!

    Olśniło mnie, że im mniej ingeruję w przebieg takiej sesji tym bardziej para na tym korzysta. Swoboda równa się naturalność. Fotografowałem dla tej pary z okazji 15 lat po ślubie, i życzę im wielokrotności tego stażu. Ludzie wręcz stworzeni dla siebie.

    Michała Czerneckiego pewnie znacie z telewizji? Mnie olśniło dopiero po czasie ponieważ od telewizji raczej stronię. Zapewne wielu z Was lubi jego role w wyświetlanym w telewizji serialu Diagnoza. Ogrom miłych słów które od nich dostałem, przede wszystkim to że w końcu widzą na swoich zdjęciach siebie, takich jakimi są na codzień. Najlepszy komplement jaki usłyszałem dotychczas. Dobrowolski Weddings.

    Sesja na rocznicę ślubu

     Sekretne zycie drzew peter wohlleben sesja poslubna w bukowym lesie Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 1 sesja poslubna w sloneczna pogode Sesja na rocznicę ślubu Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 2 Michal czernecki mieszka w bedzinie Michal Czernecki ze swoja zona Michal czernecki wojna polsko-ruska sesja nad morzem sesja poslubna nad morzem Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 3 wesola sesja poslubna nad morzem Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 4 aktor michal czernecki serial diagnoza Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 5 Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 6 Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 7