GO BACK
    TO MENU

    Sesja na rocznicę ślubu

    Michał Czernecki z żoną Lenką

    Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki, jego wspaniałej żony. To sesja rocznicowa Lenki i Michała. Prawie nad morzem, gdyż musieliśmy porzucić szalony pomysł wyjazdu ze Śląska wcześnie rano i skorzystać z namiastki – sesja odbyła się na Pogorii.

    Zaczynaliśmy w lesie bukowym, gdzie bardzo wiele dobrego usłyszałem na temat książki “Sekretne życie drzew” której autorem jest Peter Wohlleben. Michał Czernecki z żoną Lenką przewrócili mój świat do góry nogami, która spowodowała że straciłem jakąkolwiek kontrolę nad przebiegiem sesji. Na plus!

    Olśniło mnie, że im mniej ingeruję w przebieg takiej sesji tym bardziej para na tym korzysta. Swoboda równa się naturalność. Fotografowałem dla tej pary z okazji 15 lat po ślubie, i życzę im wielokrotności tego stażu. Ludzie wręcz stworzeni dla siebie.

    Michała Czerneckiego pewnie znacie z telewizji? Mnie olśniło dopiero po czasie ponieważ od telewizji raczej stronię. Zapewne wielu z Was lubi jego role w wyświetlanym w telewizji serialu Diagnoza. Ogrom miłych słów które od nich dostałem, przede wszystkim to że w końcu widzą na swoich zdjęciach siebie, takich jakimi są na codzień. Najlepszy komplement jaki usłyszałem dotychczas. Dobrowolski Weddings.

    Sesja na rocznicę ślubu

     Sekretne zycie drzew peter wohlleben sesja poslubna w bukowym lesie Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 8 sesja poslubna w sloneczna pogode Sesja na rocznicę ślubu Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 9 Michal czernecki mieszka w bedzinie Michal Czernecki ze swoja zona Michal czernecki wojna polsko-ruska sesja nad morzem sesja poslubna nad morzem Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 10 wesola sesja poslubna nad morzem Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 11 aktor michal czernecki serial diagnoza Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 12 Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 13 Sesja na rocznicę ślubu Michała Czerneckiego oraz Lenki 14