GO BACK
    TO MENU

    Sesja ślubna w Hallstatt

    Plener ślubny w Alpach

    Sesja poślubna w Hallstatt. Urokliwe miasteczko położone gdzieś w austriackich Alpach. Hallstatt wtopione z jednej strony w zbocze góry, z drugiej strony ograniczone jeziorem. Okupowane przez rzeszę Azjatów którzy to miejsce mają na swojej liście ‘must see’. No i Dachstein, tego słowami nie opiszę, to zobaczycie na zdjęciach.

    Sesja ślubna w Alpach

    Co nas spotkało na sesja ślubna w Alpach? Różnice temperatur sięgające 15 stopni celsjusza i wysokości 3000 metrów. Śnieg, deszcz, pochmurna aura i słoneczna pogoda.. A po środku wszystkiego Kamila i Denis. Przygoda niesamowita tak jak i para widoczna na zdjęciach. Bez przesadnego pozowania, cali oni, naturalni, i mimo tego, że warunki często dawały w kość uśmiech nie schodził im z twarzy. Traktowali całość sesji jako przygodę.

    Sesja ślubna w Hallstatt

    Suknia: https://www.annakara.com/

    Miejsce: Hallstatt oraz Dachstein

    Fotograf: Ja!:)

    Najpiekniejsze miejsca w Europie Hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 32 Sesja ślubna w Hallstatt 33 Sesja ślubna w Hallstatt 34 Sesja ślubna w Hallstatt 35 Sesja ślubna w Hallstatt 36 Sesja slubna w hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 37 Sesja ślubna w Hallstatt 38 sesja poslubna w hallstatt Sesja ślubna w Hallstatt 39 Sesja ślubna w Hallstatt 40 Sesja ślubna w Hallstatt 41 Sesja ślubna w Hallstatt 42 Sesja ślubna w Hallstatt 43 Sesja ślubna w Hallstatt 44 Sesja ślubna w Hallstatt 45 sesja slubna w alpach Sesja ślubna w Hallstatt 46 Sesja ślubna w Hallstatt 47 Sesja ślubna w Hallstatt 48 Sesja ślubna w Hallstatt 49 Sesja ślubna w Hallstatt 50 Sesja ślubna w Hallstatt 51 Sesja ślubna w Hallstatt 52 sesja slubna w gorach Sesja ślubna w Hallstatt 53 sesja slubna w zimie Sesja ślubna w Hallstatt 54 Sesja slubna w dachstein Sesja ślubna w Hallstatt 55 Sesja ślubna w Hallstatt 56 Sesja ślubna w Hallstatt 57 Sesja ślubna w Hallstatt 58 Sesja ślubna w Hallstatt 59 Sesja ślubna w Hallstatt 60 Sesja ślubna w Hallstatt 61 Sesja ślubna w Hallstatt 62Sesja ślubna w górach