fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Ślub plenerowy na Śląsku

    Wesele w plenerze

    Ślub plenerowy na śląsku. Pierwszy raz w życiu podczas redagowania tekstu do wpisu mam w głowie pustkę. Nie dlatego, że nic mi na myśl nie przychodzi, a po prostu wiem że nie ma słów by opisać ten wielki dzień Kasi i Roberta. Kolejny raz mogę sam siebie utwierdzić w przekonaniu że zdjęcia opowiadają więcej niż słowa. Nic no, spróbuję! Wesele w plenerze.

    Gdzie zorganizować wesele w plenerze?

    Nie znaliśmy się z Kasią i Robertem wcześniej. Spotkaliśmy się jedynie na kawie przy okazji podpisywania umowy i kolejny raz poczułem że trafiłem na odpowiednich ludzi, z którymi będę wspólnie żyć tym dniem (nie tylko jako wykonawca). Dzień zaczął się leniwie, bezstresowo. Przygotowania rozkręcały się wraz z każdą kolejną minutą i przybywającymi gośćmi, uwielbiam gdy jest gęsto od ludzi. Szczęśliwie uniknęliśmy deszczu (Nie tak jak TU :)), zdaje się że jednak nie zawsze ciągną za mną chmury :)

    Na moją szczerą prośbę by skupić się przede wszystkim na sobie, by wspólnie jak najlepiej przeżyć ten jedyny dzień w życiu Kasia i Robert zareagowali entuzjastycznie. I nawet nie musiałem ich upominać! :) No a wesele… kolejny dowód dla mnie na to, że im mniejsza ilość gości, tym bardziej zacierają się granice i taka… zachowawczość wśród pary i gości. Będąc tego wszystkiego świadkiem miałem ochotę rzucić wszystko i dać się porwać tej niesamowitej energii którą wszyscy goście roztaczali. Gdzie zorganizować wesele w plenerze?

    Sesja ślubna w Adrspach

    Swoje miejsce znalazła również w reportażu nasza sesja ślubna w Adrspach w Czechach, inaczej nazywanym Skalnym Miastem. Trafiliśmy akurat o nieodpowiedniej porze biorąc pod uwagę tłum turystów, ale po krótkim instruktażu Kasia i Robert sami wiedzieli jak się mają ustawiać, jak poruszać więc ja mogłem się skupić tylko na chwilowych przerwach od kolejnych fal ludzi. Sesja ślubna w Adrspach. Fotograf ślubny Łódź.

    Ślub plenerowy na Śląsku

    Suknia: Moda Ślubna Sara

    Garnitur: Bytom

    DJ: Tomasz Janda

     

    slub w plenerze dworek nad stawem ślub plenerowy na śląsku slub plenerowy sesja slubna w skalnym miescie sesja slubna w adrspach ślub w katowicach

    Fotograf ślubny Łódź

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *