GO BACK
    TO MENU

    Ślub plenerowy oraz sesja ślubna w Adrspach

    Kasia & Robert

     

    Ślub plenerowy

    Pierwszy raz w życiu podczas redagowania tekstu do wpisu mam w głowie pustkę. Nie dlatego, że nic mi na myśl nie przychodzi, a po prostu wiem że nie ma słów by opisać ten wielki dzień Kasi i Roberta. Kolejny raz mogę sam siebie utwierdzić w przekonaniu że zdjęcia opowiadają więcej niż słowa. Nic no, spróbuję!

    Nie znaliśmy się z Kasią i Robertem wcześniej. Spotkaliśmy się jedynie na kawie przy okazji podpisywania umowy i kolejny raz poczułem że trafiłem na odpowiednich ludzi, z którymi będę wspólnie żyć tym dniem (nie tylko jako wykonawca). Dzień zaczął się leniwie, bezstresowo. Przygotowania rozkręcały się wraz z każdą kolejną minutą i przybywającymi gośćmi, uwielbiam gdy jest gęsto od ludzi. Szczęśliwie uniknęliśmy deszczu (Nie tak jak TU :)), zdaje się że jednak nie zawsze ciągną za mną chmury :) Na moją szczerą prośbę by skupić się przede wszystkim na sobie, by wspólnie jak najlepiej przeżyć ten jedyny dzień w życiu Kasia i Robert zareagowali entuzjastycznie. I nawet nie musiałem ich upominać! :) No a wesele… kolejny dowód dla mnie na to, że im mniejsza ilość gości, tym bardziej zacierają się granice i taka… zachowawczość wśród pary i gości. Będąc tego wszystkiego świadkiem miałem ochotę rzucić wszystko i dać się porwać tej niesamowitej energii którą wszyscy goście roztaczali.

    Sesja ślubna w Adrspach

    Swoje miejsce znalazła również w reportażu nasza sesja ślubna w Adrspach w Czechach, inaczej nazywanym Skalnym Miastem. Trafiliśmy akurat o nieodpowiedniej porze biorąc pod uwagę tłum turystów, ale po krótkim instruktażu Kasia i Robert sami wiedzieli jak się mają ustawiać, jak poruszać więc ja mogłem się skupić tylko na chwilowych przerwach od kolejnych fal ludzi.

    No cóż, miłego oglądania!

     

    Suknia: Moda Ślubna Sara

    Garnitur: Bytom

    DJ: Tomasz Janda

     

    slub w plenerze dworek nad stawem slub plenerowy sesja slubna w skalnym miescie sesja slubna w adrspach ślub w katowicach

     

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *