GO BACK
    TO MENU

    Miło mi że tu trafiliście! Na imie mam Mateusz, jestem fotografem ślubnym pracującym w kraju i za granicą. Jestem reportażystą ślubnym. Dbam o to by stworzyć niesamowitą pamiątkę parze młodej w postaci zdjęć ślubnych. Będzie to materiał pełen wzruszeń i radości. Skupiam się na tym, by moje reportaże pokazywały jak ten dzień wyglądał w całości, także za plecami pary młodej. Przygotowałem dla Was parę moich reportaży ślubnych, dzięki czemu możecie zobaczyć w jakim stylu fotografuję:

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    Swaćba – słowiańska ceremonia ślubna

    Sesja na Islandii zimą

    Szyb Maciej w Zabrzu 2

    Szyb Maciej w Zabrzu

    Szyb Maciej w Zabrzu. Niewiele jest miejsc na Śląsku które robią na mnie tak niesamowite wrażenie. Szyb Maciej w Zabrzu Gdy połączyć te wnętrza z serwowaną kuchnią uzyskujemy mieszankę wybuchową. Historyczne miejsce przeplatające się z nowoczesnym designem. Obecność w żółtym przewodniku Gault & Millau, a także bardzo dobra lokalizacja z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy szukają miejsca o podobnej estetyce.Szyb Maciej w Zabrzuu

    Wesele Szyb Maciej

    Wesele Szyb Maciej to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na Śląsku. Budynki dawnej kopalni zostały zostały zmodernizowane, oraz zaadaptowane by spełniać nowe funkcje – kulturowe, społeczne oraz gospodarcze. Zabudowania byłej kopalni to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego. Miejsce to kultywuje tradycje górnicze które mieszają się tu z nowoczesnym, industrialnym designem. Jest to jedyne miejsce na mapie Śląska, które znajduje się na szlaku zabytków techniki oraz szlaku kulinarnym “śląskie smaki”.

    Szyb Maciej zdjęcia ślubne

    Szyb Maciej zdjęcia ślubne. Niewiele jest miejsc na Śląsku które robią na mnie tak niesamowite wrażenie. Jako miejsce na przyjęcie ślubne stanowi doskonałe tło dla reportażu ślubnego. Fotografując skupiam się przede wszystkim na parze młodej, ich rodzinie oraz gościach towarzyszącym parze w tym dniu. Niemniej jednak tło również stanowi istotny element tego co znajdzie się na zdjęciach, szczególnie gdy parze odpowiada podobna estetyka. Ja sam osobiście uwielbiam gdy przeplatają się ze sobą tradycja i nowoczesność. W tym miejscu zawarty jest duch oraz tradycja naszego regionu. Szyb Maciej to zdecydowanie jedno z najciekawszych industrialnych miejsc w naszym województwie.

    Opinie Szyb Maciej

    Opinie Szyb Maciej są bardzo pozytwne. Już sam portal google wskazuje ocenę 4,5 na prawie tysiąc pięćset wpisów. Gdy połączyć te wnętrza z serwowaną kuchnią uzyskujemy mieszankę wybuchową. Szyb Maciej został nawet uhonorowany obecnością w żółtym przewodnku Gault & Millau. Wyobraźcie sobie połączenie śląskiej i międzynarodowej kuchni. Spróbujcie sobie wyobrazić te doznania smakowe!

    Gdzie wesele w Zabrzu?

    Gdzie wesele w Zabrzu? Na to pytanie myślę że już znamy ogpowiedź. Niewątpliwie bardzo dobrym wyborem będzie organizacja przyjęcia w Szybie Maciej w Zabrzu. Historyczne miejsce przeplatające się z nowoczesnym designem. Obecność w żółtym przewodniku Gault & Millau, a także bardzo dobra lokalizacja z pewnością spodoba się wszystkim tym, którzy szukają miejsca o podobnej estetyce. Napisz do mnie jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, a także porozmawiam z Wami o Waszym ślubie. Użyj proszę formularza kontaktowego!