GO BACK
    TO MENU

    Wesele w dworku Łukowiska

    Dominika & Michał

    Wesele w dworku Łukowiska Dominiki i Michała odbyło się w maju tego roku. Był to jeden z najdalej oddalonych ślubów w tym sezonie, bo odległość jaka nas dzieliła to niecałe 600 kilometrów, ale dla takich par mógłbym tak tydzień w tydzień podróżować. Po pierwszej wymianie maili wiedziałem że przyjdzie mi uczestniczyć w wielkim dniu świetnej pary, po ‘spotkaniu’ na Skypie tylko utwierdziłem się w przekonaniu. Dojazd tam z przygodami (5 centymetrowy wkręt w oponie) zajął mi praktycznie cały dzień, a po dotarciu na miejsce miałem okazję poznać przyjaciół młodej pary. W dniu przyjazdu byłem świadkiem emocjonujących rozmów między innymi na temat nieba w Ostrowi Mazowieckiej, które ponoć jest najlepsze do obserwowania gwiazd! (pozdrawiam Kacper:D). W nocy zbudził większość dzwięk syreny alarmowej puszczony przez bliżej nieokreśloną osobę. Rozglądam się i dochodzę do wniosku, że gdy na prawo nic, na lewo nic mogę iść spać dalej przy koncercie (cholernych) żab.

    Dzień ślubu był pełen takiej… cudownej atmosfery. Około 50 osób – Sami najbliżsi przyjaciele, rodzina i ja po środku tego wszystkiego, chłonący każdą chwilę spędzoną z tymi ludzmi. Pierwszy raz dałem się namówić na odłożenie sprzętu fotograficznego zaraz po skończeniu pracy i dołączenie do reszty. Nie będę wdawał się tu w szczegóły, ale rano było arcy ciężko, jak dla wszystkich zdaje się :) Po sesji na którą byliśmy umówieni wieczorem dołączyliśmy do reszty przyjaciół Dominiki i Michała którzy pod naszą nieobecność przygotowali ognisko. Gdy z samochodowych głośników popłynęła muzyka lat 90′, spojrzałem w górę i obserwując niebo pełne gwiazd czułem się jak za czasów młodości, beztroski. W gronie ludzi którzy zapisali mi się szczególnie w pamięci. Pozdrawiam Was wszystkich i każdego z osobna, to był zaszczyt być tam z Wami!

     

    Kwiaty: Lilium

    Wesele: Dworek Łukowiska

    Dworek Łukowiska w Bubel Łukowiska przygotowania w dniu slubu krakow Rustykalny bukiet slubny recznie szyta suknia slubna sesja nad bugiem