GO BACK
    TO MENU

    Wesele w Dworze w Tomaszowicach

    Reportaż ślubny Kraków

    Dwór w Tomaszowicach był tłem międzynarodowego wesela które fotografowałem w czerwcu tego roku. Emily – urodzona w Stanach, z pochodzenia Polka. Paolo – Sardyńczyk. Tych dwoje mieszka w Anglii na co dzień, więc z mojej strony wielkie słowa uznania za zorganizowanie tego dnia w tak świetny sposób, przy okazji nie okazując ani odrobiny stresu przez cały dzień.

    Z Emily i Paolo spotkałem się na kawie gdzieś przy starówce pierwszy raz dopiero dzień przed ich ślubem i szybko znalezliśmy wspólny język. Nakreśliliśmy odrobinę scenariusz działania oraz umówiliśmy się, że spotkamy się już na przygotowaniach.

    Ceremonia w kościele św. Barbary

    Ceremonia zaślubin miała miejsce w kościele św. Barbary w Krakowie, między Placem Mariackim a Małym Rynkiem. Architektura Starego Miasta stworzyła piękne tło dla zaślubin pary. Z Gołębiej aż do kościoła przejechaliśmy starym Rolls Royce’m, wzbudzając żywe zainteresowanie wielu turystów. Sama ceremonia prowadzona była w dwóch językach – polskim oraz włoskim, przysłuchiwałem się i obserwowałem z ciekawością. Ciekawostką jest również fakt, że goście Emily i Paolo w świetny, luzny sposób uczestniczyli w ceremonii. Często 

    Dwór w Tomaszowicach

    Tydzień wcześniej fotografowałem również podobne przyjęcie, lecz w tamtym przypadku było to polsko – angielskie w Stodole u Jojo, możecie zobaczyć TU.

    Nie miałem żadnych oczekiwań względem tego dnia, wiedziałem że będzie świetnie gdy przeplatać będą się różne narodowości. Spotkałem w tym czasie wielu świetnych ludzi z którymi zamieniłem nie jedno słowo oraz świetnie bawiłem się w towarzystwie pary młodej. Jak na międzynarodowe wesele przystało – działo się!

    Serdecznie zapraszam do oglądania gdyż zdjęcia opowiedzą w sposób zdecydowanie lepszy, koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba.

    Wesele w Dworze w Tomaszowicach

    Miejsce ceremonii: Kościół św. Barbary

    Miejsce przyjęcia weselnego: Dwór w Tomaszowicach

    Suknia: Rina Cossak

    Garnitur: Boss

    Florystka: Margaritta

    DJ: Cube Event Tomasz Klasa

    Barman: Champion Bartender Quality

    Słodki stół: Slodki Warsztat

     

     

     

    9 COMMENTS

    I to się nazywa mega dobry reportaż. Ciekawie nie ma nudy!. Dużo porządnej reporterki aż chce się oglądać !
    Propsy!

    Ależ się zadziało!!! Klatka z pierwszego tańca hipnotyzująca!

    Świetny materiał pełen zaskoczeń. Urzekła mnie jego reporterska moc – szukasz, bawisz się tym co robisz, obserwujesz wyłapując naprawdę świetne ujęcia. Widać ile radości Ci to sprawia. – brawo.

    Wspaniałe kadry! Mistrzowsko uchwycone chwile i wypatrzone interakcje. Można oglądać bez końca.

    Bardzo ciekawy, zróżnicowany reportaż. No i świetne zdjęcie z pierwszego tańca !

    Dobre repo i sztos fota wyróżniająca z pierwszego tańca!

    bardzo dobre <3 oby częściej takie materiały widniały u Ciebie !

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *