fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Wesele w folwarku Tworzyjanki

    Przyjęcie weselne pod Łodzią

    Wesele w folwarku Tworzyjanki – dzień Marty i Andiego który na długo zostanie w mojej pamięci. Nie mam pojęcia jak Marta i Andy trafili na mnie gdyż na co dzień mieszkają w Australii, lecz szczęśliwie do tego doszło. Po wymianie wielu wiadomości wiedziałem, że trafiłem na niesamowitą parę, a dodatkowo mając przyjemność rozmowy z gośćmi tych dwojga w dniu wesela byłem zachwycony otwartością i sympatią jaką mnie obdarowali. Oryginalne miejsce na ślub.

    Ślub pod Łodzią

    Niesamowite doświadczenie – ludzie z całego świata, między innymi z Australii, Nowej Zelandii, Singapuru a nawet Sri Lanki i ja po środku tego wszystkiego, traktowany nie jako wykonawca, fotograf ślubny, a przyjęty jako gość. Uwielbiam również gdy jest gęsto od ludzi, a tak było już od dnia poprzedniego w domu Marty, gdzie odbyło się krótkie przyjęcie i miałem okazję prawie wszystkich poznać. Samo wesele – bajeczne! Przemówienia i toasty, polonez na dziedzińcu Starego Folwarku w Tworzyjankach. Klimat wesela w międzynarodowym środowisku niesamowicie nastroił mnie na resztę sezonu. Fotograf ślubny Łódź. Ślub pod łodzią. Przyjęcie weselne pod Łodzią. Folwark Tworzyjanki.

    Oryginalne miejsce na ślub

    Stary folwark w Tworzyjankach jest niewątpliwie jednym z najciekawszych miejsc na zorganizowanie ślubu w województwie łodzkim. Niesamowity klimat starego folwarku z XIX wieku powoduje, że goście wydają się niesamowicie wyluzowani i w zupełnie innym nastroju niż w typowych salach weselnych ociekających bielą i gipsowymi aniołkami. Zapraszam do reportażu z tego dnia! Zapraszam również na reportaż z innego ślubu pod łodzią, TU.

    Wesele w folwarku Tworzyjanki

    Fotograf ślubny Łódź