GO BACK
    TO MENU

    Wesele w hotelu Dąbrówka

    Międzynarodowe przyjęcie ślubne 

    Wesele w hotelu Dąbrówka Kristiny & Michała był dla mnie jednym z tych ślubów których troszeczkę się obawiałem. A to dlatego, że był to ślub międzynarodowy, na którym to goście pochodzili z takich krajów jak chociażby Rosja czy Kazachstan. Doświadczenie w weselach międzynarodowych mam, ale nigdy wcześniej bardziej wschód niż południe czy zachód, więc obawa była może z powodu drobnych różnic kulturowych. Jak się okazało potem – niepotrzebnie! Międzynarodowe przyjęcie ślubne to zawsze ciekawe doświadczenie z uwagi na zderzenie różnych kultur.

    Ślub na zamku w Pszczynie

    Ślub Kristiny i Michała miał miejsce za zamku w Pszczynie. Miejsce piękne, przesiąknięte historią, a także o dziwo praktycznie nienaruszone podczas wojennych działań. Pewnie wielu z Was słyszało o księżniczce Daisy? Filantropka, pacyfistka, autorka poczytnych pamiętników mieszkająca w takich posiadłościach jak właśnie zamek w Pszczynie oraz w pałacu myśliwskim w Promnicach. Więcej o niej możecie poczytać TU, myślę że Was ta osoba zainteresuje. Oczywiście polecam także to miejsce jako tło dla ceremonii ślubnej czy chociaż niedzielnego kierunku na zwiedzanie. Ślub na zamku w Pszczynie.

    Industrialna sesja narzeczeńska

    Z Kristiną oraz Michałem spotkaliśmy się również na sesji narzeczeńskiej. Doskonały sposób na przełamanie ‘pierwszych lodów’ na linii para = fotograf. Na miejsce sesji wybraliśmy sobie hutę Witkowice, co w zeszłym roku było dla mnie niemałym wydarzeniem biorąc pod uwagę ciągłe sesje w górach (które uwielbiam, czy wszelkiego rodzaju lasach, zbiornikach wodnych i tak dalej. Całą sesję możecie zobaczyć TU, z całego serca zapraszam! Industrialna sesja narzeczeńska. Fotograf ślubny Katowice.

    Ceremonia: Zamek w Pszczynie

    Wesele: Hotel Dąbrówka

    Suknia: Madonna

    Muzyka: The Crush

    wesele w hotelu Dąbrówka

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *