GO BACK
    TO MENU

    Agnieszka & Karol

    Wesele w Krakowie

    Wesele w Krakowie Agnieszki i Karola miało miejsce na początku maja. Był to dla mnie tak właściwie początek sezonu, jeśli nie brać pod uwagę paru zimowych ślubów. Dzień dość chłodny z odrobiną deszczu, ale w tym dniu chyba nikt się tym nie przejmował. Fotografować zacząłem od przygotowań pary młodej, gdzie gwozdziem programu był ich kot wprowadzając odrobinę chaosu który jest bardzo fotogeniczny. Im więcej osób pojawiało się w mieszkaniu tym więcej świetnych sytuacji się tworzyło a ja z uśmiechem na ustach starałem się to wszystko złapać. Na ceremonię się spózniliśmy, no ale… taka natura tego dnia!

    Ślub w restauracji Trzej Kucharze

    Ślub oraz wesele odbyły się w restauracji Trzej Kucharze w Krakowie. Przyjęcie na trochę ponad pięćdziesiąt osób czyli tak jak lubię. Każdy każdego zna, nie ma pewnego rodzaju zachowawczości, ludzie się nie krępują. Nie powiem że nie lubię fotografować ślubów na wiele więcej osób bo i te są pełne uroku. Jednym z moich ulubionych, zeszłorocznych jest reportaż ślubny Oli i Janka, możecie zobaczyć go TU. Wracając do miejsca, Aga i Karol ślubowali sobie miłość i wierność w oranżerii tej restauracji. Spodobało mi się bardzo to miejsce, połączenie delikatnego mroku z zielenią i czernią dało mi niesamowitą plastykę. Po ceremonii oraz obiedzie w oranżerii zaczęło się przyjęcie weselne.

    Kameralne przyjęcie w restauracji

    Tu się w szczegóły wdawał nie będę, w tym przypadku więcej opowiedzą zdjęcia. Sposób w jaki para oraz goście przyjęli mnie w tym dniu owocował świetnym materiałem do fotografowania. Gdy w tym dniu jestem traktowany nie jako wykonawca, a bardziej jako gość wyłącza się pewnego rodzaju radar u osób fotografowanych, nie widać u nich także krępacji. Także miejsce jako tło spełniło swoją rolę – miałem pełne ręce roboty szukając sobie kolejnych planów, czekając na odpowiednie sytuacje do fotografowania. Po weselu wracając już do domu te ponad sto kilometrów stwierdziłem, że to całkowita przyjemność móc uczestniczyć w takich przyjęciach.


    #Nothing posed. Nothing staged.

    Ceremonia oraz wesele: Trzej Kucharze

    Suknia: Madonna

    Garnitur: Bytom

    Makijaż: Makijaże u Magdy

    .

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *