fbpx
    GO BACK
    TO MENU

    Wesele w Szary Residence

    Kameralne przyjęcie w Krakowie

    Wesele w Szary Residence nieopodal Krakowa było miejscem ślubu Pauliny and Piotra.Ceremonia ta była plenerowa, albo i nie.. gdyż 5 minut przed ceremonią nastąpiło nad nami oberwanie chmury. No ale może zacznijmy od początku. Od samego poranku wisiało coś złego w powietrzu. Prognozy pogody pokazywały możliwie burze w regionie właśnie po południu. No, ale kto by pomyślał że dojdzie do niej na chwilę przed ceremonią, co nie?

    Do ostatniej chwili wydarzenie to nad którym pieczę sprawowała Magda z Ceremony Concept toczyło się powoli, niemniej jednak im bliżej było godziny zero tym bardziej nerwowa atmosfera się udzielała wszystkim gościom nerwowo spoglądającym na prognozy. Chwilę przed ceremonią podjęto decyzję by przenieśc wszystko do pomieszczenia  które miało służyć jako plan awaryjny w przypadku złej pogody.Wszystko proszło sprawnie dzięki organizacji Magdy oraz menedżera Szary Residence. kameralne przyjęcie w krakowie.

    Restauracja na przyjęcie w Krakowie

    Restauracja na przyjęcie w Krakowie. Gdy to piszę zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest możliwym opowiedzieć ten dzień w zaledwie paru zdaniach. Materiał zdjęciowy który przygotowałem opowie Wam to w zupełności. Paulina, panna młoda którą możecie oglądać w tym materiale nie okazała nawet chwili niezadowolenia z tego, jak potoczył się ten dzień. Brała ten dzień takim, jaki był razem ze swoim mężem Piotrkiem oraz resztą najbliższym im gościom jakby jutra miało nie być.

    Wesele w restauracji pod Krakowem

    Nie ważne jakie spotykają nas sytuacje w tym dniu, nawet gdyby świat miał się walić a w tle widać by było atomowego grzyba, jest to wciąż dzień idealny jeśli para skupia się na tym, by przeżyć jak najlepiej ten dzień celebrując wydarzenie wspolnie ze swoimi goścmi. Każdy ślub jest piękny, nieważne czy na zamku, czy w pałacu, stodole a może OSP. Nieważne czy na 20 czy na 200 osób. Wesele w restauracji pod krakowem.

    Ważne by było to osoby najbliższe, z którymi przeżywanie tego dnia ma sens. Z upadkami na parkiecie, z plamami z czerwonego wina na sukience, czy z ambulansem na sygnale jadącym po pannę młodą która dostała wstrząsu anafilaktycznego na własnym ślubie. Inny ślub – inna historia. Lata pózniej, gdy będziecie oglądać te zdjęcia będziecie wracać z uśmiechem na ustach do tych chwil. 

    Konsultant Ślubny: Ceremony Concept

    Miejsce: Szary Residence near Cracow

    Kwiaty: Anemony

    Suknia: Madonna

    Garnitur: Hugo Boss

    Tort: Galeria Tortów Artystycznych

    Fotograf ślubny kraków

    slub w plenerze krakow szary suknia slubna madonna salon sukien slubnych krakow galeria tortow weselnych krakow slub w plenerze szary residence salon sukien slubnych madonna Wesele w Szary Residence

    Zapraszam również do zobaczenia historii Magdy i Jacka :)

    Fotograf ślubny kraków