GO BACK
    TO MENU

    Wesele w Szczuczynie

    Emilia & Rafał

    Wesele Emilki i Rafała miało miejsce na północ od Łomży, w miejscowości Szczuczyn. Z czego ta miejscowość słynie nie wiem, ale ponoć można porozmawiać ze sobą stojąc na przeciwnych krańcach miasta ;)

    Gdy dotarłem w piątek na miejsce po bardzo długiej podróży spotkałem się z ciepłym przyjęciem pary młodej oraz ich gości którzy tak jak Emilia z Rafałem mieszkają w większości w Trójmieście. Po krótkim briefingu i bezalkoholowym piwie rozeszliśmy się do siebie. No i nadszedł ten…

    Dzień ślubu

    Ten dzień nie pozwolił mi choć na chwilę zwolnić tempa (Podobnie jak na ostatnim zleceniu które można zobaczyć TU). Poważnie, od samych przygotowań gdzie marzyłem o tym by w cudowny sposób rozmnożyć się w dziesiątki Dobrowolskich by być wszędzie i wszystko złapać po moment w którym finalnie zamykałem już oczy w łóżku.

    Uwielbiam gdy tak to wygląda, gdy ludzie nie traktują mnie jako wykonawcy jedynie a jakoś tak po środku między gościem a tym panem od zdjęć. Zero krępacji, pełna naturalność i wspaniała zabawa. Ciekawe rozmowy, a po skończeniu pracy i wspólne piwo. Wracając te 600 kilometrów całą drogę prawie uśmiechałem się pod nosem wspominając!

    Dziękuję!

    .

    Suknia: Daniela di Marino

    Garnitur: Joop

    Zespół: Mega Band

    Fotobudka: Czarbox

    .

    da

    0 COMMENTS

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *