GO BACK
    TO MENU

    Wesele w Szyb Bończyk

    Industrialne przyjęcie ślubne

    Wesele w Szyb Bonczyk Asi i Ramziego było pierwszym które fotografowałem w tym roku, traktuję więc to wydarzenie jako początek tegorocznego sezonu. Podczas spotkania na którym omawialiśmy szczegóły naszej współpracy doszedłem do wniosku, że trafiliśmy na siebie nie przypadkowo. Asia i Ramzi stwierdzili, że chcą po prostu jak najlepiej się bawić nie przejmując się w stopniu znacznym całością kwestii organizacyjnych. Mnie jako wykonawcy ich reportażu ślubnego dali wolną rękę wiedząc, czego mogą się po mnie spodziewać. A cała rozmowa okraszona potężną dawką czarnego humoru… :)

    Szyb Bończyk

    Miejsce wesela to Szyb Bończyk. To już kolejny raz gdy miałem przyjemność tam pracować. Wizualnie jeden z najlepszych obiektów na Śląsku w moim odczuciu – klimat tego miejsca jest nie do opisania. Równie mile wspominam na przykład Stodołę u Jojo, z którego reportaż możecie zobaczyć TU. Miejsce jednak to nie wszystko gdyż kocham fotografować ludzi i to co między nimi ;) Industrialne przyjęcie ślubne.

    Piękne miejsce na wesele w Katowicach

    Czas z tą dwójką spędzony był wyśmienicie, z uśmiechem na ustach i intensywną pracą bo działo się dużo. Wracając do domu stwierdziłem że lepiej chyba trafić nie mogłem. Niesamowity ładunek pozytywnej energii od pary młodej, a także ich najbliższych nastroił mnie idealnie na resztę sezonu. Już zeszły rok był piękny, ten zapowiada się jeszcze lepiej. Nie mogę doczekać się poznania tych wszystkich par które zaufały mi w tym roku ;) Wesele w Szybie Bończyk fotograf ślubny Katowice. Piękne miejsce na wesele w Katowicach. 

    Miejsce: Szyb Bończyk

    Suknia ślubna: Vivienne

    Garnitur: Men

    Wesele w Szyb Bończyk

     

    Leave a Comment

    Your email address will not be published. Required fields marked *