GO BACK
    TO MENU

    Cześć, na imię mam Mateusz. Jestem szczęśliwym mężem oraz tatą Ani, Marysi i Piotrka. Zajmuję się fotografią ślubną. Nim do tego doszło, pracowałem na kopalni jako górnik. Kocham stary film oraz muzykę lat 60, która ma ogromne przełożenie na mój styl fotografowania. Wszystko co stare miało dzuszę… Jeśli szukacie dynamicznego, pełnego emocji reportażu ślubnego, to myślę że dobrze trafiliście. Zobaczcie kilka historii które dla Was przygotowałem:

    15 listopada, 2020

    Najlepsze zdjęcia ślubne 2020

    10 września, 2020

    Wesele w Hotelarnia Puszczykowo / Ślub w plenerze

    8 września, 2020

    Swaćba – słowiańska ceremonia ślubna

    13 sierpnia, 2020

    Sesja na Islandii zimą

    Wesele w Via Toscana

    Wesele w Via Toscana będzie idealne dla osób, które lubują się w nienagannej estetyce, oraz lubią śródziemnomorską kuchnię. Lokalizacja miejsca również jest dużym ułatwieniem – Via Toscana mieści się przy ulicy Uniwersyteckiej w Katowicach. Restauracja ta jest jednym z ciekawszych miejsc do organizacji wymarzonego przyjęcia ślubnego w województwie Śląskim. Klimatyczne miejsce w śródziemnomorskich klimatach, doskonała obsługa to niewątpliwe plusy tego miejsca.

    Via Toscana w Katowicach

    Wesele w Via Toscana w Katowicach będzie idealnym miejscem dla par młodych, które chciałyby zorganizować swoje przyjęcie w śródziemnomorskim stylu. Restauracja mieści się przy ulicy Uniwersyteckiej, w budynku hotelu Qubus.

    Via Toscana zdjęcia ślubne

    Via Toscana zdjęcia ślubne. Niewątpliwym atutem jest niezwykła atmosfera która w tym miejscu panuje. Subtelne oświetlenie, wnętrze wystylizowane w śródziemnomorskich klimatach potrafią być niesamowicie fotogeniczne w reportażu ślubnym. Oczywiście jest to tylko tło, głównie reportaż ślubny tworzą ludzie na fotografiach. Niemniej jednak aspekt estetyczny też jest bardzo ważny. Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, który doskonale odnajdzie się w tym miejscu – napiszcie do mnie, z chęcią odpowiem na wszelkie Wasze pytania.

    Opinie o Via Toscana

    Opinie o Via Toscana są bardzo dobre, wystarczy spojrzeć na wizytówkę restauracji w google czy zobaczyć chociażby opinie w ogole. Biorąc pod uwagę wszystko to, co wyżej napisałem nie ma się czemu dziwić. Nie często spotkać w naszej okolicy można podobne miejsce.

    Gdzie wesele w okolicach Katowic?

    Gdzie wesele w okolicach Katowic? Wybór jest prosty! Jeśli marzycie o weselu w restauracji z ciekwym śródziemnomorskim klimatem, subtelnym oświetleniem, doskonałą kuchnią czerpiącą z tradycji hiszpańskiej, włoskiej oraz greckiej – nie musicie dłużej szukać. Miejsce zachwyci Was swoim klimatem, i pozwoli przeżycie tego dnia na pełnym luzie. Pomiętajcie o dobrym fotografie ślubnym oraz odpowiedniej oprawie muzycznej (Na przykład zespół Sound Machine). Jeśli chcielibyście mnie jako swojego fotografa ślubnego, to skontaktujcie się proszę ze mną używając formularzu kontaktowego na mojej stronie. Czekam na wiadomość od Was!

    Wesele w Via Toscana 10
    Wesele w Via Toscana